RAKTÁROS

Bővülő csapatunkba keresünk hosszú távon gondolkodó munkatársakat!

A Plasticor Kft. veszprémi üzeme folyamatosan növekvő rendelésállománya ellátására keres Raktáros munkatársat.

Vállalatunk dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás, stabil háttérrel, fiatalos, lendületes csapattal.

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Jelentkezésedet várjuk fényképes önéletrajzzal a katalin.lukacs@plasticor.hu címre.

Munkavégzés helye: Veszprém

Fő feladatok:

  • A bejövő áru beérkeztetése( sértetlenségének ellenőrzése, eltérések dokumentálása)
  • A beérkezett anyagok tárhelyre történő elhelyezése, könyvelése
  • Kiszállítandó tételek összekészítése, késztermék paletták csomagolása
  • Termelés pontos szakszerű kiszolgálása, komissiózás
  • Raktárkezelő rendszer (ERP) használata
  • Alapanyag és készáru mozgatása targoncával
  • Leltározásokban és selejtezésben való aktív részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Targoncavezetői jogosítvány(3312, 3324 gépcsoport)
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Számítógépes alapismeretek(MS Office ismeret)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos és precíz munkavégzés és megbízhatóság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Termelő üzemben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő
Visszalépés az összes állásajánlathoz

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK!

Ha felkeltettük érdeklődését, ne habozzon felveni velünk a kapcsolatot! Legyen szó akár szolgáltatásainkról, termékeinkről, kollégáink részletes tájékoztatást adnak Önnek!

Ingyenes ajánlatkérés