Szerszámkarbantartó

Főbb feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges fröccsöntő szerszámok előkészítése, kiadása, raktározása
  • A termelés során felmerülő szerszámhibák feltárása, javítása.
  • Tartalék alkatrészek raktározása és kezelése
  • A szerszámok tervezett karbantartási munkálatainak elvégzése
  • Dokumentáció készítése, kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. szerszámkészítő, szerszámkarbantartó)
  • Önálló és felelős munkavégzés
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartásában szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépkezelői jogosítvány (Daru, targonca)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Havi prémium
  • Teljesítménybónusz
  • Év végi juttatás
  • Munkába járás támogatása:
    • távolsági buszbérlet 100%
    • Útiköltségtérítés – vidékről saját szgk. használat 12 Ft/km
  • 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet, ahol fiatalos csapat vár

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk.

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Jelentkezésedet várjuk fényképes önéletrajzzal a katalin.lukacs@plasticor.hu címre.

Munkavégzés helye: Veszprém