OPERÁTOR

Bővülő csapatunkba keresünk hosszú távon gondolkodó munkatársakat!

A Plasticor Kft. veszprémi üzeme folyamatosan növekvő rendelésállománya ellátására keres Operátor munkatársakat fröccsöntő gép kezelésére, csomagolási feladatok ellátására. Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

 Vállalatunk dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás, stabil háttérrel, fiatalos, lendületes csapattal.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • havi prémium
  • ingyenes céges buszjárat
  • utazási költségtérítés
  • évvégi juttatás
  • munkatársajánló programban való részvétel
  • jó csapat, családias légkör, emberbarát környezet

Feladatok:

  • műanyag termékek gépekről történő elszedése
  • alkatrészek csomagolása
  • vizuális termékellenőrzés, esetenként kézi összeszerelés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség, jó látás

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Jelentkezésedet várjuk fényképes önéletrajzzal a katalin.lukacs@plasticor.hu címre.

Munkavégzés helye: Veszprém

Visszalépés az összes állásajánlathoz

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK!

Ha felkeltettük érdeklődését, ne habozzon felveni velünk a kapcsolatot! Legyen szó akár szolgáltatásainkról, termékeinkről, kollégáink részletes tájékoztatást adnak Önnek!

Ingyenes ajánlatkérés