OPERÁTOR

Bővülő csapatunkba keresünk hosszú távon gondolkodó munkatársakat!

A Plasticor Kft. veszprémi üzeme folyamatosan növekvő rendelésállománya ellátására keres Operátor munkatársakat fröccsöntő gép kezelésére, csomagolási feladatok ellátására.

 Vállalatunk dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú vállalkozás, stabil háttérrel, fiatalos, lendületes csapattal.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • havi prémium
  • ingyenes céges buszjárat
  • távolsági buszbérlet 100%
  • utazási költségtérítés
  • év végi juttatás
  • munkatársajánló programban való részvétel
  • 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű szerződés
  • jó csapat, családias légkör, emberbarát környezet

Feladatok:

  • műanyag termékek gépekről történő elszedése
  • alkatrészek csomagolása
  • vizuális termékellenőrzés, esetenként kézi összeszerelés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • jó kézügyesség, jó látás

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni? Jelentkezésedet várjuk fényképes önéletrajzzal a katalin.lukacs@plasticor.hu címre.

Munkavégzés helye: Veszprém

Visszalépés az összes állásajánlathoz

LÉPJEN KAPCSOLATBA VELÜNK!

Ha felkeltettük érdeklődését, ne habozzon felveni velünk a kapcsolatot! Legyen szó akár szolgáltatásainkról, termékeinkről, kollégáink részletes tájékoztatást adnak Önnek!

Ingyenes ajánlatkérés